Historie firmy Vágner nábytek - od roku 1925

Valentin VágnerJsme rodinná firma pod hlavičkou VÁGNER, jejíž historie sahá až do roku 1925, kdy byla firma založena Valentinem Vágnerem. Původní produkce byla převážně stavební truhlářská výroba – okna a dveře. Až v průběhu let došlo k postupnému přechodu na výrobu nábytku.

V roce 1961 došlo ke znárodnění firmy státem. Poté v původním objektu svou aktivitu provozovalo “Družstvo stolařů Frýdek Místek“ a následně DRUSTOL Nový Jičín. V té době byl vedoucím provozovny Stanislav Vágner, syn původního majitele, který vybudoval jednu z nejproduktivnějších provozoven v rámci Moravy.

V roce 1992 došlo k restitučnímu vyrovnání a znovuobnovení rodinné živnosti. Dnes firmu řídí již čtvrtá generace rodinných příslušníků a hlavní část firmy je evidována na fyzickou osobu – Ing.Dagmar Krestová (vnučka zakladatele) a k dnešnímu dni se naše  firma vypracovala ke špičce v oboru co se týče poskytování nadstandardních nábytkářských služeb pro zákazníka, ale především dodávky různých typů zakázkového nábytků a zařizování interiérů ve špičkové kvalitě.

Jsme zaměřeni na široký okruh zákazníků, takže jsme schopni dodat nábytek ve stovkách různých provedeních, v mnoha barevných kombinacích, přesně podle představ zákazníka. Kromě bytových interiérů a kancelářského nábytku vyrábíme komerční interiéry – prodejny, restaurace, hotelový nábytek, úřady, ordinace lékařů, bytový nábytek vč. kuchyní na míru a také sériová produkce různých prodejních modulů především pro vybavení prodejen různých značek.

Historie firmyU nás není zákazník ničím limitován, protože jsme výrobní firma a nábytek se zpracovává v našich vlastních výrobních halách.

Disponujeme nejmodernější výrobní CNC technikou, lakovnou, sušárnou řeziva, vlastní dopravou a montážními skupinami, ale především vysoce kvalifikovanými odborníky, což je dohromady absolutní předpoklad pro výrobu a dodání interiéru ve zvoleném provedení, materiálech barvách, termínech a vše ve 100% kvalitě.

Výrobní zařízení pro výrobu nábytku využívá nejmodernějších technologií a je stále doplňováno, což nám dovoluje každoroční posun v kvalitě a efektivitě výroby. Každá zakázka je zpracovávána přesně podle zadání investora - ať už se jedná o byt, prodejnu nebo špičkové manažerské pracoviště.

Interiéry opravdu umíme - vyrobíme i ten Váš!